Zaplanuj swoją przestrzeń – konkurs dla maturzystów

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów klas maturalnych do wzięcia udziału w trzeciej edycji Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej pod nazwą “Zaplanuj swoją przestrzeń”Jest to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i ogólnopolskim. Głównym celem Konkursu jest rozpropagowanie zagadnień związanych z gospodarką przestrzenną, poszerzenie wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs przebiega w trzech etapach następujących po sobie:

  • eliminacje,
  • etap centralny,
  • finał konkursu.

I etap Konkursu trwa od 1 lutego do 1 marca 2018 roku, odbywa się drogą internetową i polega na rozwiązaniu pytań testowych. Zgłoszenia do pierwszego etapu odbywają się poprzez platformę konkursową. Do pierwszego etapu konkursu możecie podejść tutaj.  Kolejne etapy: centralny i finałowy odbędą się 22 marca 2018 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Zostanie do nich zakwalifikowanych 40 uczestników I etapu z najlepszymi rezultatami punktowymi.

Laureaci Konkursu “Zaplanuj swoją przestrzeń” zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, z pominięciem procedury kwalifikacyjnej w roku akademickim 2018/2019. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top