Szkolenia rad pedagogicznych

Każde szkolenie jest dla nas wyjątkowe. Abyśmy mogli przygotować ofertę, zapraszamy do krótkiej rozmowy w czasie której będziemy mogli poznać Państwa potrzeby.

Ale gratka!

Szkolenia rad pedagogicznych

Wiemy z doświadczenia, że wiedza i umiejętności cyfrowe pojedynczego nauczyciela, są niezwykle cenne. Pełnię możliwości osiąga się jednak dzięki współpracy całego grona nauczycielskiego. Szkolimy tak, aby organizacje edukacyjne uzyskiwały efekt synergii i korzyści ze wspólnego działania!

Co wyróżnia nasze szkolenia

Szkolenia rad pedagogicznych należą do najtrudniejszych i najbardziej wymagających szkoleń. Nasze doświadczenia zdobywaliśmy m. in. na wielu polskich uczelniach!

Szanujemy czas

Nie marnujemy czasu naszych klientów. Nasze szkolenia są prowadzone sprawnie i z werwą!

Posługujemy się multimediami

Wszystkie zagadnienia ilustrujemy za pomocą rekwizytów, multimediów, filmów i animacji.

Przekazujemy materiały

Każdy uczestnik otrzymuje materiały ze szkolenia w postaci plików do wykorzystania.

Jasno określone cele

Każda część szkolenia ma klarownie określone cele i jasne kryteria oceny rezultatów.

Pomagamy wdrażać

Udzielamy wsparcia po szkoleniu w zakresie wdrożenia omawianych technologii w szkole.

Certyfikat

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat uczestnictwa wraz z programem szkolenia.

FAQ

Jak zamówić szkolenie?

Skontaktuj się z nami. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, chcemy gruntownie poznać Państwa potrzeby, dlatego przeprowadzamy wstępną konsultację.

Na czym polega wstępna konsultacja?

Jest to rozmowa, w czasie której ustalamy istotne elementy szkolenia. Każde z naszych szkoleń ma indywidualny program. Nie ma dwóch tych samych szkół i dwóch tych samych szkoleń!

Ile kosztuje wstępna konsultacja?

Pierwsza konsultacja jest darmowa. Służy ona do tego, byśmy mogli sformułować szczegółową ofertę, zawierającą informację o kosztach szkolenia. 

Czy szkolenie może się odbyć online?

W czasie pandemii jest to preferowany sposób realizacji szkoleń. Dysponujemy systemami informatycznymi oraz zapleczem, gwarantującym świetną jakość komunikacji.  

Czy można zamawiać szkolenia stacjonarne?

Szkolenia na miejscu w szkołach są realizowane po uprzednim ustaleniu wszystkich szczegółów. Nie przewidujemy jednak wznowienia tej formy w roku szkolnym 2019/2020.

Na czym polega wsparcie we wdrożeniach?

Po szkoleniu z chęcią zaoferujemy Państwu nasze wsparcie w procesie wdrażania technologii i rozwiązań związanych z edukacją na odległość.

Scroll to Top