Dzień otwarty na UPH w Siedlcach

15 grudnia Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach otworzy się na wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności tegorocznych maturzystów. Jeśli już niedługo będziesz kandydował na studia, weź udział w Dniu Otwartym uczelni, na którym dowiesz się wszystkiego na temat studiowania na UPH w Siedlcach, poznasz szczegóły rekrutacji, a także porozmawiasz z wykładowcami i studentami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, rodziców oraz kadrę pedagogiczną do udziału w Dniu Otwartym w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, który odbędzie się 15 grudnia 2017 r. w godzinach 10-14 w budynku Wydziału Humanistycznego, przy ulicy Żytniej 39 w Siedlcach.  Dzień Otwarty to doskonała okazja dla młodzieży, rodziców i nauczycieli do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną  uczelni oraz zasadami rekrutacji na rok akademicki 2018/2019.

Tegoroczny Dzień Otwarty na Uniwersytecie  Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach to także lekcje akademickie, które organizuje Wydział Nauk Ścisłych, Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych, Wydział Przyrodniczy i Wydział Humanistyczny.

W programie takie wykłady jak:

  • O jabłku, Newtonie i satelitach szpiegowskich,
  • Inteligencja wokół nas (o inteligentnych urządzeniach, które nas otaczają),
  • Czy wiesz jak jesteś manipulowany? Czyli o informacji we współczesnym świecie,
  • Prawo w życiu na co dzień,
  • Meteorologia – reakcja człowieka na zmiany pogody,
  • Postępowanie w stanach zagrożenia życia,
  • Jak mózg buduje umysł? Komu potrzebna jest logopedia?,
  • Spacer z Wokulskim – Warszawa w Lalce Bolesława Prusa.

Warsztaty z podstaw języka migowego „Zobacz świat ciszy!” oraz spotkanie z dr inż. Janem Borkowskim, byłym ambasadorem RP w Holandii pt. „Niezwykłe losy Polaków na świecie”. Aby wziąć udział w lekcjach pokazowych, należy zapisać się na nie najpóźniej do 13 grudnia.

Jak studiuje się na UPH w Siedlcach? Sprawdź tutaj! 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top