Sehr Gut – platforma e-learningowa z językiem niemieckim

Wystartował Sehr Gut – innowacyjna platforma e-learningowa do samodzielnej nauki języka niemieckiego. Kurs przystosowany jest do potrzeb osób o różnym poziomie zaawansowania języka. Sam wybierasz czego i kiedy będziesz się uczyć. Startup Sehr Gut to nauka przydatnego i realnego języka. Jego zaletą jest również, w przeciwieństwie do wielu innych serwisów, przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.

Płynna znajomość języka, pozwalająca na szybkie i trafne formułowanie myśli, to pragnienie wielu osób. Nie zawsze jednak znajdujesz czas i wolne środki w domowym budżecie na absorbujące i drogie kursy w szkołach językowych. Platforma e-learningowa Sehr Gut pozwoli Ci podjąć naukę w dowolnym czasie i dobierać tempo nauki w zależności od Twoich indywidualnych chęci i możliwości. Dodatkowym atutem kursu jest oszczędność pieniędzy oraz czasu.

Startup Sehr Gut to trzy poziomy nauczania języka uwzględniające potrzeby kursantów, zarówno tych rozpoczynających naukę, jak i pasjonatów języka niemieckiego, maturzystów, a także osób planujących wyjazd do Niemiec. Każdy z poziomów zawiera ponad 50 lekcji słownictwa, 20 lekcji gramatycznych i około 60 tekstów w języku niemieckim, odczytywanych przez lektora oraz zawierających polskie tłumaczenie.

Platforma e-learningowa Sehr Gut powstała dzięki dotacjom z funduszy unijnych (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1) i jest efektem dwuletniej pracy wielu specjalistów – nauczycieli, tłumaczy, programistów i grafików.

– Od kilku lat zajmujemy się kwestią nauczania języków obcych za pomocą komputera. Dostrzegliśmy, że niewiele jest polskich portali poświęconych nauce języka niemieckiego – zauważa Marceli Kubik, Prezes Zarządu Langsoft Sp. z o.o. Nauka języka z Sehr Gut pozwala kursantowi na dużą elastyczność zarówno w doborze materiału, jak i czasu nauki. Jest więc przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem – mówi Marceli Kubik.

Pierwszym użytkownikom kursu Sehr Gut udostępniono możliwość darmowej nauki – każdy, kto skorzysta z platformy do końca roku, otrzyma pełny, trzymiesięczny dostęp do wybranego przez siebie poziomu nauczania.

Więcej informacji na stronie: www.sehrgut.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top