Targi edukacyjne EDU OPOLE 2018

Na początku marca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się 5. Edycja targów edukacyjnych EDU OPOLE 2018. Wydarzenie jest organizowane z myślą o uczniach szkół średnich, którzy szukają dalszej drogi kształcenia dla siebie. Na tegorocznej edycji pojawi się ponad 50 wystawców.

Targi EDU OPOLE 2018 odbędą się 6 i 7 marca. Są skierowane są do młodzieży poszukującej oferty kształcenia i zajęć pozaszkolnych, dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników placówek edukacyjnych, osób chcących zapoznać się z ofertą uzupełniającej edukacji i doskonalenia zawodowego oraz w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych, jak również osób poszukujących możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać z ofertą edukacyjną kilkudziesięciu wystawców, w tym:

  • szkół publicznych i prywatnych na każdym poziomie kształcenia,
  • uczelni i szkół wyższych,
  • organizatorów zajęć pozaszkolnych,
  • szkół językowych,
  • ośrodków kształcenia ustawicznego,
  • ośrodków kształcenia zawodowego i alternatywnego,
  • ośrodków doradztwa zawodowego.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program dodatkowy skierowany zarówno do kadry dydaktycznej jak i dla młodzieży. EDU Opole 2018 to dwa dni bogate w liczne występy muzyczne i taneczne: pokazy street workout-u, degustacje kulinarne, warsztaty carvingu, warsztaty zumby,  studio fotograficzne, efektowne pokazy i eksperymenty chemiczne, pokazy z użyciem kostek Rubika oraz klocków Lego. Gościem Specjalnym będzie  Youtuber– twórca kanału BEZ KANAŁU – Patryk Suliga.

 

Nie może Cię zabraknąć! Więcej informacji na temat targów znajdziesz tutaj. 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top