Zaplanuj swoją przestrzeń – druga edycja konkursu

Dzisiaj rozpoczął się pierwszy dzień eliminacji drugiej edycji konkursu „Zaplanuj swoją przestrzeń”. Organizatorami konkursy jest Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Swój udział mogą zgłosić uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych. Dlaczego warto? Najlepsi zostaną przyjęci poza klasyczną rekrutacją na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka przestrzenna.

Laureaci Konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, z pominięciem procedury kwalifikacyjnej. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Głównym założeniem Konkursu jest poszerzenie wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz rozpropagowanie kierunku Gospodarka Przestrzenna. „Zaplanuj swoja przestrzeń” to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i ogólnopolskim, który ma na celu wyłonienie uczniów szkół średnich zainteresowanych problematyką gospodarowania przestrzenią.

Konkurs przebiega w trzech etapach następujących po sobie, a są to: eliminacje, etap centralny finał konkursu.
Przebieg konkursu:

  • eliminacje w dniach od 13 do 26 marca,
  • etap centralny i finałowy – 7 kwietnia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zadaniu konkursowym? Sprawdź szczegóły tutaj.

 

Komentarze

Komentarze