Trądzik rózowaty

This topic contains 6 replies, has 7 voices, and was last updated by  Array 2 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #68360

  agnes
  Participant

  Od jakiegoś czasu mam z tym problem. Czy ktoś orientuje się™ jakie mogą być przyczyny? 

  #72298

  Olastudent
  Participant

  Niestety ale nie zostało to jeszcze tak dokładnie zbadane. Na pewno znane są czynniki ryzyka. Tutaj możesz sobie poczytać”

  http://wylecztradzikrozowaty.pl/kto-jest-szczegolnie-narazony-na-tradzik-rozowaty/

   

  O tym kto jest najbardziej narażony na taki trądzik. U mnie pojawił sie po 20 roku życia.Pomogła wizyta u dermatologa, który przypisał mi odpowiednie leczenie. Wcześniej sama próbowałam się™ leczyć kosmetykami ze sklepu ale powiem Ci,ze nie były zupełnie skuteczne. Wizyta u lekarza jest koniecznością jeśli naprawdę™ chcesz się™ tego paskudztwa pozbyć.

   

  Pozdrawiam. 

  #72299

  Agnieszka Szewczyk
  Participant

  W zupełności się™ zgadzam, czy to chodzi o trądzi różowaty czy nawet zwykły trądzik to wizyta u lekarza jest koniecznością. 

  Sama próbowałam u córki wyleczyć dobrymi kosmetykami zwykły trądzik ale nic nie pomagało. Po maści od lekarza powoli wszystko znika i widać rezultaty 🙂 

  #72300

  dachowa
  Participant

  Ja gdy miałam taki problem poradziłam sobie z serią Iwostin Rosacin, ponoć została stworzona właśnie z myślą o tym problemie. Kupowałam go dość tanio na http://www.aptekamini.pl/ – brałam całą serię™ i stosowałam zgodnie z zaleceniami z ulotki. Przy tym przestałam jeść produkty typu cytryna itp, bo jeszcze bardziej mnie wypryszczało ale to już poza problemem, po prostu tak miałam.

  #72301

  ucząca
  Participant

  Na trądzik plamy i blizny pomógł mi laser. Tylko 30 min wcześniej uzywałam maści znieczulającej http://naporost.pl/ bo mnie te zabiegi bolały. Ale efekt jest wart zachodu.

  #78886

  Array
  Participant

  Z takimi zmianami to najlepiej jest sie udać do dermatologa. Na forum raczej pomocy nie uzyskasz

  #79474

  Array
  Participant

  A swoją drogą słyszałam, że na http://cm-skopia.pl/uslugi/dermatologia-krakow/ przyjmuje świetny dermatolog z Krakowa. Może warto zgłosić się właśnie do niego?

  • This reply was modified 2 months ago by  Array.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.