Studia z pozycjonowania

This topic contains 5 replies, has 5 voices, and was last updated by  Array 3 months, 2 weeks ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #79197

  grunik
  Participant

  Co studiowac zeby zajmowac sie zawodowo pozycjonowaniem? Od jakiegos czasu interesuje mnie ten temat bo pan na kółku informatycznym ciekawie o tym opowiadał ale nie wiedział gdzie w Polsce mozna to studiowac. Są takie studia czy trzeba cos innego skonczyc zeby byc pozycjonerem? Narazei pytam tak z ciekawosci, jestem dopiero w 2 technikum, jeszcze mi sie moze zmienic ale chce sie czegos dowiedziec.

  #79199

  veverek
  Participant

  nie ma takich studiow, ja przynajmniej nie słyszałam, musiałbys na marketing isc

  #79201

  SupremumSEO
  Participant

  Pozycjonowanie stron internetowych wymaga kompetencji i cech, które można nabyć na różnych kierunkach studiów. Bardziej niż na klasycznych studiach, z SEO można zetknąć się na studiach podyplomowych, szkoleniach i warsztatach. Internet jest niezwykle dynamicznym środowiskiem, więc praca w tej branży wymaga też ciągłego doszkalania i śledzenia nowinek. W agencjach pracują absolwenci różnych odmian marketingu, ale też dziennikarstwa, nauk społecznych i informatycznych. Cennym zasobem są praktyki i staże – agencje pozycjonujące zwykle otwarte są na osoby żądne wiedzy i umiejętności. W Supremum SEO w Krakowie prawie cały czas prowadzimy rekrutację na staż, w czasie którego można zapoznać się ze specyfiką prowadzenia kampanii reklamowych w internecie, optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Szkolimy też z różnych form marketingu, między innymi z content marketingu i buzz marketingu.

  #79210

  grunik
  Participant

  To pewnie dlatego pan od informatyki nie wiedział bo nie ma. Ale to nawet lepiej, takie warsztaty to mozna skonczyc wczesniej niz studia i szybciej pracowac w tym w czym sie chce.

  #79212

  lady.gagata
  Participant

  Moja koleżanka ze studiów pracuje w takiej agencji tylko ze ona chyba teksty ze słowami kluczowymi pisze, a studiowalyśmy psychologie, wiec jak widac wszystko sie moze przydac 😉

  #79387

  Array
  Participant

  Pozycjonowanie to szereg baaardzo różnych działań – nie bez powodu pozycjonowaniem zajmują się co najmniej kilkuosobowe firmy 🙂 Możesz zgłębic temat i zastanowić się, jakim aspektem pozycjonowania najpierw chciałbyś się zająć.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.