kalendarze ze zdjęcia

This topic contains 12 replies, has 11 voices, and was last updated by  Array 7 months, 2 weeks ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • #68435

  Olastudent
  Participant

  Może wie ktoś, gdzie można zamówić wię™kszą ilośc, około 20 sztuk kalendarzy ściennych ze zdję™cia? ile by to kosztowało?

  #72622

  Ewa
  Participant

  Myślę™, że w wię™kszości sieciówek fotograficznych, takich jak fotofoker itp.

  #72623

  Łukasz
  Participant

  Jeśli sama zrobiłas projekt to w każdej drukarni Ci to przygotują, ja zrobiłem kiedyś na prezent żonie kalendarz z naszych zdję™ć, projekt sam zrobilem. Za wydruk jednego egzemplarza zapłaciłem około 25 zł

  #72624

  Niki
  Participant

  teraz to chyba każdy fotograf ma taką opcje i nawet nie musi to być jakaś drukarnia.

  #72625

  Marcin Nejtar
  Participant

  W drukarni http://www.openprint.pl/ mają kalendarze, drukowane z własnego projektu. Z tego, co widzę™ w cenniku, to nakład 25 sztuk kosztuje 137 złotych. Wysyłkę™ mają bezpłatną, wię™c to odpada.

  Jest tam tak tanio, bo to drukarnia reklamowa, dla przedsię™biorców. Ale tobie zależy na wię™kszej ilości wię™c przecież możesz spokojnie spróbować, prawda?

  O jakość też nie musisz się™ martwić, ja mam od nich kalendarz i jestem zadowolony, jest naprawdę™ fajnie zrobiony i dobrze wydrukowany. Zresztą to chyba żadna wielka filozofia, jeśli ma sie odpowiedni sprzę™t.

  #72626

  lillka
  Participant

  W necie pewnie bę™dzie taniej.

  #72627

  Ewa
  Participant

  Fotografowie, którzy robią zdję™cia w szkołach też proponują takie opcje. Można się™ u nich dowiedzieć.

  #72628

  neda39
  Participant

  Jest to świetna opcja. Wiele drukarni oferuje coś takiego. 

  #72629

  Agnieszka Szewczyk
  Participant

  To bardzo fajny pomysł zarówno dla siebie jak  i jako prezent dla bliskich. 

  #72630

  robinek
  Participant

  No jednak nie każdy fotograf ma taką opcję™. Byłem sprawdzałem, to wiem. I warto sprawdzać ceny, bo można później pluć sobie w brodę™. Mniejsza co chciałem drukować i dla kogo i po co (no dobra napiszę™ – to miała być foto książka na prezent dla kogoś z rodziny). Chodziłem, szukałem, ale wcale nie było tak prosto. Ceny mnie trochę™ zbiły z tropu, wróciłem do domu, odpaliłem internet i znalazłem taką opcję™ na Fotojokerze (a dokładniej http://www.odbitki.fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html ) W dodatku sam sobie mogę™ wszystko przygotować w te kilka minut, no i efekt (ta przykładowa książka o Nepalu) mnie w 100% zadowala. Robił tam ktoś już taką książkę™? Można wybrać rodzaj papieru (matowy/błyszczący?) bo się™ jeszcze nie wziąłem za to.

  #72631

  Niki
  Participant

  Wszystko można wybrać, rozmiar, papier, ilość stron itd… Takie książki to bardzo fajna sprawa. Warto zobaczyć na grouponie czasami są bardzo fajne promocje 🙂

  #72632

  Tharek
  Participant

  Z dobrej jakość zdję™ć fajnie wychodzą fotoobrazy. Można je zamówić w dużych rozmiarach. Robią genialne wrażenie i upię™kszają mieszkanie.

  #79218

  Array
  Participant

  Rozejrzyj się jeszcze może na tej stronie z dodatkami i rzeczami do pokoju dziecka, na pewno znajdzie sie jakiś ładny kalendarz. Może nawet ze zdjęciem Twojego szkraba 🙂

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.