Jakie zabawy na studniówkę?

This topic contains 4 replies, has 5 voices, and was last updated by  Array 3 weeks, 2 days ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #67836

  bartas
  Participant

  Musimy wymyśleć zabawy na studniówkę™. Co proponujecie?

  #71018

  Agnieszka Szewczyk
  Participant

  Słyszałam o takiej zabawie jak Taniec z marynarkami.

  Wybiera się™ 5 par (może być wię™cej). Podstawą tego konkursu jest to że panowie musza mieć założone marynarki. Konkurs polega na tym, że pary mꙿczyzna i kobieta tań„czą przy muzyce, w momencie kiedy orkiestra przestanie grać, partnerzy muszą wymienić się™ marynarką (mꙿczyzna przekazuje marynarkę™ kobiecie). Ostatnia para odpada. Nastę™pnie orkiestra zaczyna ponownie grać, i tak samo w momencie, kiedy przerwą muzykę™ partnerka przekazuje marynarkę™ partnerowi. Oczywiście ostatnia para odpada. Wygrywa para,  która zostanie ostatnia na parkiecie.

  Konkurs ten można urozmaicić, można na przykład kazać osobie,  która ubiera marynarkę™ zapiąć jeden guzik, można kazać za każdą zmianą marynarki polecić aby marynarkę™ odwracać raz na lewą stronę™ raz na prawą lub przód na tył itp.

  #71019

  maturzystka
  Participant

  My mamy zamiar wziąć Zespół, który ma w swoim repertuarze przygotowane różne zabawy.

  Na pewno bę™dą wybory Miss i Mistera Studniówki 🙂

  #71020

  pola
  Participant

  a może coś takiego:

  Dziewczyny kontra chłopaki

  Sprawdzamy czy dziewczyny czy chłopcy lepiej przygotowali się™ do matury. W pierwszej kolejności wybieramy po 2 uczennice z każdej klasy i kolejno zadajemy im po dwa pytania, na które muszą odpowiedzieć. Za każdą prawidłową odpowiedź dziewczyny otrzymują punkt. Nastę™pnie po serii pytań„ dla dziewczyn, zapraszamy po dwóch chłopców z każdej klasy, którym także zadajemy po dwa pytania. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymują punkt. Punkty sumujemy a nastę™pnie podajemy wynik zabawy. Zabawa jest naprawdę™ bardzo żywiołowa i wesoła, odpowiedzi czę™sto “powalają na kolana” 🙂 Uczniowie wykazują się™ niesamowitą wyobraźnią!!!

  #79446

  Array
  Participant

  Na mojej studniówce nie było żadnych zabaw i bawiliśmy się świetnie. Wystarczyli znajomi, parkiet i alkohol 😀

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.