Indywidualne lekcje angielskiego

This topic contains 4 replies, has 3 voices, and was last updated by  Array 5 months, 2 weeks ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #79134

  Array
  Participant

  Potrzebuje podszlifowac angielski, najlepiej z pomoca kogos kompetentnego. Nie chce szukac wsrod ogłoszen korepetytorów, troche sie obawiam ze okaża sie studentami z mizernym doswiadczeniem i umiarkowanymi kompetencjami. Napewno sa w tych ogłoszeniach porządne oferty ale szkoda mi czasu na sprawdzanie ich. Wolałbym zapisac sie na angielski do normalnej szkoly językowej tylko takiej gdzie zajęcia nie są w grupach ale mozna sie umówic indywidualnie, face to face z lektorem. Wydaje mi sie ze tak najszybciej przypomne sobie język. Bo kiedys sie uczyłem, miałem taki poziom powiedzmy B2/C1 ale nie praktykowałem i duzo zapomnialem, a potrzebuje sobie teraz odświezyc. Ktos cos poleci w Krakowie?

  #79143

  Witaj, być może zainteresuje Cię oferta naszej szkoły językowej MAK przy Al. Pokoju. W naszej bogatej ofercie posiadamy zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne, na różnych poziomach: od zupełnie początkującego, przez średnio zaawansowany aż po zaawansowany. Nauczamy metodą bezpośrednią, stawiając na umiejętność sprawnego posługiwania się językiem mówionym w czasie anglojęzycznych konwersacji. Zajęcia mają charakter intensywny, przez co blisko 4 razy szybciej niż w przypadku innych metod można obserwować rezultaty.

  #79148

  Array
  Participant

  To mnie by interesował poziom sredniozaawansowany, wersja indywidualna. Lokalizacja na plus, a jaka cena ?

  #79153

  Pojedyncza godzina takiej indywidualnej lekcji kosztuje 70 zł, chyba że decydujesz się na wykupienie całego pakietu, co bardziej opłaca się finansowo. Szczegółowy cennik znajdziesz na poniższej stronie internetowej w tabelce “Zajęcia indywidualne”: http://mak.krakow.pl/cennik/.

  #79282

  Array
  Participant

  Ja chodziłam długo na angielski i uczyłam się słówek bęz większych sukcesów, dopóki nauczycielka nie poleciła mi takich tablic nauki mimochodem. Na początku kupiłam swoje pierwsze tablice z gramatyką, a później zaczęłam robić je sama. To świetny pomysł, żeby bezstresowo nauczyć się języka. Przepisywanie także dużo daje oraz nauka ze słuchu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.