Dwa miejsca w VII klasie

This topic contains 5 replies, has 4 voices, and was last updated by  pszp5.krakow 11 months, 2 weeks ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #79026

  magdalena80
  Participant

  Dzien dobry. Na gwałt szukamy szkoły dla naszych bliźniaczek. Wszędzie gdzie pytamy jest jedno miejsce a my nie chcemy córek rozdzielać, one sobie tego nie wyobrażają. Do tej pory chodzily do szkoly pod Krakowem ale jest za mała żeby pomieścic tylu uczniów i rozdzielili dzieciaki do okolicznych starych gimnazjów, tam otwierają oddziały VII klasy. Tylko że my zrezygnowaliśmy z tych przydziałów bo stwierdziliśmy z mężem że będziemy wozić dziewczyny do miasta po drodze do pracy. Do gimnazjum miały iść do Krakowa wiec taki był plan od początku. Nie wiedzieliśmy tylko że tak szybko rozejdą sie te miejsca, jak świeże bułeczki. Gdziekolwiek zadzownie to ewentualnie godzą sie przyjąć jeszcze jedną osobe ale 2 nie. Może jakbym szukała gdzies na obrzeżach to może ale dla nas to wtedy bedzie straszne nadrabianie, oboje z męzem pracujemy raczej w centrum. Może ktoś z was wie o szkole gdzie sa jeszcze miejsca, w miare w centrum miasta. Bardzo proszę o wskazówki

  #79027

  kondziuk_gosia
  Participant

  serio wszystko już odzwoniłaś? nie chce mi sie wierzyc że wszystko zajęte. moze w prywatnych gdzie trzeba płacić jest mniej chetnych? próbowałaś dzwonic do prywatnych?

  #79028

  lorencjusz
  Participant

  w prywatnych może byc jeszcze trudniej bo z tego co wiem tam są mniejsze klasy, tak to jest jak sie zostawia wszystko na ostatnią chwile. powodzenia w każdym razie 😉

  #79032

  pszp5.krakow
  Participant

  Dzień dobry, wolne miejsca są jeszcze w naszej nowo powstałej Prywatnej Szkole Podstawowej nr 5 – znajdą się miejsca dla obu dziewcząt 🙂 Lokalizacja jest jednym z naszych atutów – siedziba szkoły mieści się przy ulicy Sławkowskiej, odbiegającej od Rynku Głównego – łatwo do nas dojechać z różnych części miasta. Pracują u nas kompetentni i doświadczeni w praktyce pedagogicznej nauczyciele. Prowadzą nie tylko lekcje obowiązkowe, ale także szereg zajęć dodatkowych – uczniowie mogą rozwijać u nas swoje zainteresowania i uczęszczać na przykład na kółko teatralne, plastyczne, sportowe albo językowe. Po więcej szczegółów zapraszam do siedziby naszej szkoły; informacji udzielamy też pod numerem telefonu: (12) 422 12 91.

  #79037

  magdalena80
  Participant

  Uff czyli nie wszystko stracone, ja sie denerwuję, dziewczynki sie denerwują, mąż mniej – jak to facet 🙂 Jeszcze w tym tygodniu sie z wami skontaktujemy, moze faktycznie wszyscy przyjedziemy osobiście. Czy w wakacje można zastać dyrekcje?

  #79040

  pszp5.krakow
  Participant

  Oczywiście, w lipcu stale odbywają się dyżury. Można też zastać dyrekcję, osobiście porozmawiać na temat naszej oferty edukacyjnej, dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i dokonać zapisu do siódmej klasy szkoły podstawowej. Najlepiej wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretny dzień i godzinę. Serdecznie zapraszamy!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.