Wydarzenia

Dzień Otwarty na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

Już 21 marca na UR, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny, odbędzie się Dzień Otwarty przygotowywany z myślą o uczniach szkół średnich, którzy już niedługo przekroczą mury wybranej przez siebie uczelni. Dzień Otwarty to najlepsza dla tegorocznych maturzystów okazja na zapoznanie się z ofertą uniwersytetu. Tegoroczna edycja to oprócz prezentacji oferty edukacyjnej uczelni, to także warsztaty, …

Wydarzenia

Jak było na tegorocznych Targach EduSalon?

Tegoroczna XIII edycja Podkarpackich Targów Edukacyjnych, odbyła się 27-28 lutego, tym razem w G2A ARENA (Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego). Dwudniowe wydarzenie dedykowane było przede wszystkim, do uczniów wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności tegorocznych maturzystów, studentów oraz nauczycieli.

Wydarzenia

Gala Przedsiębiorczości 2018

9 marca 2018 roku w godz. 12-13.20 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się Gala Przedsiębiorczości podsumowująca 14. edycję Dnia przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Bez kategorii

Kolejna edycja konkursu Talent za Talent

Kończysz w tym roku szkołę średnią? Jeśli w trakcie nauki w liceum lub technikum zdobyłeś pierwsze doświadczenia w pracy na rzecz projektów oraz organizacji? Na swoim koncie masz sukcesy naukowe zdobyte podczas udziału w konkursach i olimpiadach? Zgłoś się do konkursu Talent za Talent!

Wydarzenia

Targi AKADEMIA 2018 na Uniwersytecie Gdańskim

W dniach 19 i 20 marca Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego będzie otwarty dla uczniów szkół średnich, a w szczególności tegorocznych maturzystów! W drugiej połowie marca już po raz 20. odbędą się Targi AKADEMIA 2018, które organizatorem jest Uniwersytet Gdański. Na odwiedzających będą czekać pokazy, warsztaty oraz wykłady, które poprowadzą pracownicy naukowi uczelni. To najstarsza …

Wydarzenia

Wrocławski Festiwal Edukacji 2018

Już za niecały miesiąc, 25 i 26 marca na Stadionie we Wrocławiu odbędzie się Wrocławski Festiwal Edukacji 2018. W tegorocznej edycji udział weźmie kilkudziesięciu wystawców, a także goście specjalni.

Wydarzenia

13. edycja Podkarpackich Targów Rzeszowskich

W dniach 27 i 28 lutego w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbędzie się kolejna edycja Targów Edukacyjnych EduSalon. W tym roku swoją ofertę edukacyjną zaprezentuje blisko 100 wystawców z całego świata, w tym uniwersytety, prywatne uczelnie, szkoły policealne, a także do doradcy zawodowi.

Wydarzenia

Targi edukacyjne w Lublinie 2018

Już 15 i 16 marca w Lublinie odbędą się Targi Edukacyjne. Uczestnicy tegorocznej edycji mogą liczyć na szeroką ofertę szkół średnich i uczelni z Polski i z zagranicy, warsztaty wiedzy o rynku pracy, występy na scenie, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Wydarzenia

Oświeć się na UMK – targi PROMOCJA EDUKACYJNA 2018

13 marca w auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędą się targi edukacyjne. To już 15. edycja wydarzenia, które co roku odwiedza nawet kilkanaście tysięcy maturzystów – tegorocznych kandydatów na studia. W tej edycji weźmie udział kilkanaście uniwersytetów i szkół wyższych z całej Polski.

Wydarzenia

Targi edukacyjne EDU OPOLE 2018

Na początku marca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się 5. Edycja targów edukacyjnych EDU OPOLE 2018. Wydarzenie jest organizowane z myślą o uczniach szkół średnich, którzy szukają dalszej drogi kształcenia dla siebie. Na tegorocznej edycji pojawi się ponad 50 wystawców.