Edukacja i Dialog

phoca_thumb_s_edukacja_dialogTo sołeczność liderów zmian w polskiej oświacie. Trzy podstawowe filary i obszary działalności to czasopismo „Edukacja i Dialog”, portal www.eid.edu.pl oraz cykl seminariów z wybitnymi ekspertami – Autorytety dla edukacji.

 
EiD jest platformą wymiany wiedzy i informacji o współczesnej edukacji. Łączy sieci społeczne, które do tej pory funkcjonowały osobno. Jedne z nich działają wśród pracowników oświaty inne w branży HR w biznesie.
 
Portal eid.edu.pl to przede wszystkim użytkownicy tworzący treści poprzez pisanie blogów, umieszczanie newsów i artykułów.
 
Cele EiD:
 
• Walka ze stereotypem wykluczonego i skrzywdzonego nauczyciela. Chęć pokazania Polakom energicznych i przedsiębiorczych nauczycieli i pracowników oświaty, którzy sukces zawodowy potrafią połączyć z niezależnością finansowym.
 
• Zainspirowanie jak największej rzeszy nauczycieli do pozytywnego myślenia o swoim zawodzie a w dłuższej perspektywie do podniesienia prestiżu zawodu nauczyciela, co niewątpliwie doprowadzi do większego zainteresowania tym zawodem wśród najlepszych absolwentów szkół.
 
• Stwarzać przestrzeń do transferu najwartościowszej wiedzy menedżerskiej z biznesu do edukacji.
 
• Poprzez organizację konferencji uczestniczyć w budowaniu wielkiej strategii modernizacyjnej Polski, aby energię i potrzebę młodych nauczycieli zamienić w budowanie nowoczesnego systemu oświaty.
 
Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY wspiera medialnie realizowane przez „Edukację i Dialog” projekty. 

Kalendarz wydarzeń edukacyjnych

MoTuWeThFrSaSu
 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 « ‹sie 2014› »